Home » Kot brytyjski

Kot brytyjski

Kot brytyjski z rodowodem pochodzący z naszej hodowli to nadzwyczajny zwierzak, który dostarczy Państwu wielu pogodnych chwil, jeżeli tak jak my jesteście pasjonatami tej rasy. Odkąd to rozpoczęliśmy działalność nieustannie pogłębiamy swoją pasję, jaką jest wspomniana wyżej hodowla kotów brytyjskich krótkowłosych.

Kot hodowlany TaranisMnóstwo godzin poświęcamy na planowanie, rozważanie nad kojarzeniami, wyobrażając sobie tym samym jak mogłyby wyglądać nienarodzone jeszcze maluchy i czy po konkretnej parze uzyskają pożądane cechy. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że każdy z naszych podopiecznych otrzymuje najlepszą opiekę.

Mając na uwadze jak istotne jest dobre zdrowie kota brytyjskiego oraz jego zrównoważony rozwój korzystamy także z profesjonalnej pomocy i doświadczenia współpracujących z nami lekarzy weterynarii, którzy służą swoim wsparciem w trudnych momentach i zawsze wtedy kiedy wymagana jest konsultacja z ich strony.

Informujemy, że każdy kot brytyjski będący w naszej hodowli posiada rodowód (dysponujemy wymaganymi dokumentami, których absolutnie nie ukrywany przed przyszłymi właścicielami). Niemniej jednak, zawsze podkreślamy, że zakup kociaka to bardzo odpowiedzialna decyzja, którą należy dobrze przemyśleć.

Zapraszamy do odwiedzenia strony serwisu za pośrednictwem, której prezentujemy zdjęcia oraz informacje o naszych kotach brytyjskich. Przyznacie Państwo, że są niezwykle urocze? Ponadto udostępniliśmy niezbędne dane kontaktowe, zapraszamy! Udzielimy odpowiedzi na wszelkie nurtujące kwestie.

Dowiedz się więcej na temat kotów brytyjskich: