Home » Koty brytyjskie

Koty brytyjskie

Zajmujemy się hodowlą kotów brytyjskich. Działalność ta bezsprzecznie dostarcza nam mnóstwo radości i stwarza ogromne pole satysfakcji, co z kolei ma bezpośredni wpływ na naszą codzienną pracę. Tym samym pragniemy podkreślić, że poświęcamy jej maksimum energii oraz zaangażowania, co wynika m. in. z tego, że koty brytyjskie i wszystko co z nimi związane stanowi wielką pasją, a którą tą wciąż rozwijamy.

Uwielbiamy obserwować ich zachowanie, zmieniający się wygląd. Bacznie przyglądamy się też ich powolnemu rozwojowi i dojrzewającemu z czasem charakterowi, co tylko utwierdza w przekonaniu, że są to zwierzęta wyjątkowe.

Koty brytyjskie z prowadzonej przez nas hodowli możecie Państwo zobaczyć za pośrednictwem strony serwisu. Ponadto obfituje ona w liczne informacje oraz porady dotyczące zakupu kociaka. Zawsze zwracamy uwagę, że powinna być to w pełni przemyślana, przedyskutowana i przede wszytkom odpowiedzialna decyzja.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że może nasunąć się Państwo wiele pytań, ale i nurtujących kwestii związanych z dbaniem i pielęgnacją kotów brytyjskich. Prosimy się jednak nie obawiać, pozostajemy do Państwa dyspozycji służąc wiedzą i profesjonalną pomocą. Poświęcimy tyle czasu ile jest to konieczne, aby przyszli właściciele uzyskali wszelkie, niezbędne odpowiedzi. Koty brytyjskie z naszej hodowli są pod stałą opieką lekarza weterynarii, Pani Moniki Hulak z kliniki w Knurowie czuwającej nad ich dobrym zdrowiem. Tak wielka troska sprawia, że nasi podopieczni cieszą się świetnym samopoczuciem i witalnością.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dowiedz się więcej na temat kotów brytyjskich: