Home » Koty rasowe

Koty rasowe

Koty rasowe to cudowne zwierzęta, o czym pragniemy przekonać każdego, kto odwiedza stronę naszego serwisu. Kluczowym profilem prowadzonej przez nas działalności jest hodowla kotów brytyjskich, a która to stanowi wielką pasję wspartą zaangażowaniem, wiedzą i dużymi pokładami aktywności w tej dziedzinie.

Mały jasny kotekNasza kocia rodzina, którą tworzą koty rasowe wciąż się rozrasta, co napawa ogromną dumą i satysfakcją. Niewątpliwie, cierpliwość to jedna z najcenniejszych cech dobrego hodowcy, dlatego też rozważając zakup kotów rasowych serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Dbamy o doskonałe relacje z przyszłymi właścicielami, dlatego też możecie nam Państwo w pełni zaufać. Pozostajemy do dyspozycji jeżeli tylko nasuną się jakiekolwiek pytania o koty rasowe, a spodziewamy się, że będzie ich co niemiara. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą, obserwacjami i dotychczasowym doświadczeniem. Powtarzamy to za każdym razem: „zakup kota rasowego nie może być przypadkową decyzją, a wręcz przeciwnie powinna zostać dobrze przedyskutowana, przemyślana. Biorąc pod opieką zwierzaka należy pamiętać o odpowiedzialności i wielu innych zasadach, które przyczynią się do zachowania dobrego zdrowia, kondycji i rozwoju kota rasowego. Oczywiście, kiedy tylko zostanie podjęta ostateczna decyzja oraz podpisana umowa przekażemy rodowód kota, książeczkę zdrowia (potwierdzającą odrobaczenia i szczepienia). Jednocześnie chcemy podkreślić, że jako profesjonalni hodowcy korzystamy także z pomocy i wsparcia najlepszych lekarzy weterynarii.

Koty rasowe będące w naszej hodowli posiadają wymagane rodowody. O tym jak są urocze i zadbane zobaczycie Państwo przeglądając zamieszczone zdjęcia, zapraszamy!

Dowiedz się więcej na temat kotów brytyjskich: